loadingimg

Wczytuję dane...
O firmie

Firma Multi-Serivce Sp. z o.o. powstała w 1991 roku. W pierwszym okresie nasza działalność była nakierowana na sprzedaż artykułów BHP do różnych gałęzi przemysłu w regionie lubelskim. Obecnie zajmujemy się ich kompleksową dostawą na terenie czterech wschodnich województw Polski tj.: lubelskiego, mazowieckiego, podlaskiego i podkarpackiego.

Od 2001 roku intensywnie zajęliśmy się sprzedażą obuwia ochronnego wysokiej jakości marek takich jak: PROTEKTOR i LEMAITRE - SECURITE. W ciągu kilku lat osiągnęliśmy znaczący sukces w sprzedaży obuwia firmy lubelskiej, plasując się zawsze wśród liderów sprzedaży na terenie całego kraju. Od 2001 roku jesteśmy również generalnym przedstawicielem firmy LEMAITRE-SECURITE produkującej obuwie wysokiej jakości. Poprzez swoich dealerów dystrybuujemy je na terenie całego kraju.

W 2007 roku wprowadziliśmy również buty robocze pod marką Protect, które wypełniają segment produktów dobrej jakości i są optymalnym wyborem, łącząc w sobie jednocześnie korzystną jakość i cenę.

W 2009 udostępniliśmy nowy sposób dystrybucji w formie sklepu internetowego, mając nadzieję, że przyniesie on nowe korzyści naszym Klientom.