loadingimg

Wczytuję dane...
Regulamin

Regulamin zawiera uregulowania organizacyjne serwisu. Złożenie zamówienia jest równoznaczne z zaakceptowaniem niniejszego regulaminu.

Art.1

INFORMACJE OGÓLNE

 1. Właścicielem sklepu jest firma Lubelskie Centrum Zaopatrzenia MULTI-SERVICE Sp. z o.o., 20-306 Lublin, ul. Firlejowska 32, NIP 946-18-40-139, KRS 0000183304 Sąd Rejonowy w Lublinie - XI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego.
 2. Rejestrując się w Sklepie Internetowym Klient wyraża jednocześnie zgodę na umieszczenie swoich danych osobowych w bazie Sklepu Internetowego oraz na ich przetwarzanie do celów marketingowych.
 3. Dostęp do bazy danych adresowych osób korzystających z formularza kontaktowego oraz zamawiających towary ma tylko ograniczona liczba uprawnionych pracowników firmy Lubelskie Centrum Zaopatrzenia MULTI-SERVICE Sp. z o.o na zasadach zgodnych z rozporządzeniem Ministra Spraw Wewnętrznych i Administracji z dnia 3 czerwca 1998 r. (Dziennik Ustaw nr 80, rozporządzenie nr 521). Jednocześnie mając na uwadze dobro naszych klientów firma Lubelskie Centrum Zaopatrzenia MULTI-SERVICE Sp. z o.o zobowiązuje się do nie udostępniania oraz nie odsprzedawania osobom trzecim danych adresowych pozostających pod kontrolą firmy. Dokument ten jest integralną i nierozłączną częścią niniejszego regulaminu.
 4. Zastrzegamy sobie prawo do zmian regulaminu po uprzednim ogłoszeniu go na stronie.
 5. Realizacje dostaw będą dokonywane zgodnie z kolejnością napływania zgłoszeń.
 6. Istnieje możliwość dokonania zakupów w sklepie internetowym ze stawką podatku VAT=8%. Stawkę podatku VAT=8% stosuje się do dostaw na terytorium kraju towarów wymienionych w poz. 129-134 załącznika nr 3 do Dz.U. 2004 nr 54 poz. 535, dla jednostek ochrony przeciwpożarowej, przeznaczonych na cele ochrony przeciwpożarowej. Wymagane jest oświadczenie Klienta, że zamawiający jest jednostką ochrony przeciwpożarowej, a zamawiany towar znajduje się na liście towarów przeznaczonych na cele ochrony przeciwpożarowej.

Art.2

KORZYSTANIE ZE SKLEPU

 1. Aby dokonać zamówienia należy dokładnie wypełnić formularz zamówienia.
 2. Firma nie ponosi odpowiedzialności za błędne podanie ilości towaru oraz niepoprawne wypełnienie formularza zamówienia.
 3. W przypadku problemów w korzystaniu z serwisu należy dany problem zgłosić do biura naszej firmy.

Art.3

ZAMÓWIENIA

 1. Zamówienia można składać 24 godziny na dobę przez cały rok. Zamówienia złożone w dni powszednie po godz. 16.00, w soboty oraz w niedziele i święta rozpatrywane będą od godziny 8.00 następnego dnia pracy.
 2. Realizacje dostaw będą dokonywane zgodnie z kolejnością napływania zgłoszeń.
 3. Jeżeli zamówiony towar znajduje się w naszym magazynie, zobowiązujemy się zrealizować zamówienie w ciągu 48 godzin od jego złożenia.
 4. Jeżeli zapasy towaru aktualnie się wyczerpały, czas realizacji zamówienia może wzrosnąć do 15 dni roboczych.
 5. Nie ponosimy odpowiedzialności za niezrealizowanie zamówienia lub wydłużenie czasu realizacji, jeżeli wina nie leży po naszej stronie.
 6. Każde zamówienie może być przez zamawiającego anulowane wyłącznie telefonicznie do czasu, kiedy nie została rozpoczęta realizacja zamówienia. Jeżeli paczka została już wysłana, klient zobowiązany jest ją odebrać, zgodnie o ustawą o świadczeniu usług na odległość z dnia 18 lipca 2002r. (Dz.U. 2002 nr 144 poz. 1204).
 7. Nie ponosimy odpowiedzialności, jeżeli poczta lub kurier uszkodzą przesyłkę. Dokładamy jednak wszelkich starań aby ją odpowiednio zabezpieczyć. Warunkiem przyjęcia tego typu reklamacji będzie spisanie wraz z dostarczycielem protokołu reklamacyjnego.
 8. Każdy klient ma prawo zwrotu zakupionego towaru w ciągu 14 dni od dnia zamówienia bez podawania przyczyny, pod warunkiem, że towar jest w nienaruszonym stanie. Pieniądze zostaną zwrócone klientowi w ciągu 3 dni roboczych o daty otrzymania zwrotu zamówienia.
 9. Złożenie zamówienia w Sklepie internetowym oznacza zaakceptowanie postanowień tego regulaminu.

Art.4

PŁATNOŚCI

 

 1. Firma Lubelskie Centrum Zaopatrzenia MULTI-SERVICE Sp. z o.o. zobowiązuje się umożliwić w miarę możliwości jak najwięcej sposobów płatności. Wszystkie sposoby płatności są przedstawiane podczas składania zamówienia.
 2. Wpłaty przelewem prosimy kierować na konto firmy:

Lubelskie Centrum Zaopatrzenia MULTI-SERVICE Sp. z o.o.

ul. Firlejowska 32

20-306 Lublin

 

....................................................................................................

 

Dokonanie wpłaty na inne konto, nie jest traktowane jako płatność za zamówione towary.

Art.5

GWARANCJA

 1. Towary zakupione w sklepie internetowym podlegają gwarancji, na warunkach ustalonych przez producenta. Prosimy o zachowanie faktury Vat- dowodu zakupu.
 2. Gwarancji nie podlegają wszelkiego rodzaju przypadkowe lub celowe uszkodzenia mechaniczne (rozdarcia, przecięcia, pęknięcia itp.), a także uszkodzenia spowodowane niedbałym i niewłaściwym użytkowaniem.
 3. Reklamowany towar przesłany do nas powinien być czysty. W przeciwnym wypadku zastrzegamy sobie prawo do odmówienia przyjęcia reklamacji.
 4. Podstawą przyjęcia reklamacji jest dowód zakupu towaru.

Art.6

POSTANOWIENIA KOŃCOWE

 1. Obecność towaru w cenniku Sklepu Internetowego nie oznacza dostępności towarowej i możliwości realizacji zamówienia. Cennik nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
 2. Sklep Internetowy nie ponosi odpowiedzialności za blokowanie przez administratorów serwerów pocztowych przesyłania wiadomości na adres email wskazany przez Klienta oraz za usuwanie i blokowanie emaili przez oprogramowanie zainstalowane na komputerze używanym przez Klienta.
 3. Różnice wynikające z indywidualnych ustawień komputera Klienta(kolor, proporcje, itd.) nie mogą być podstawą reklamacji i zwrotu zakupionego towaru w Sklepie Internetowym.
 4. Sklep Internetowy dokłada należytej staranności, aby treść oferty sprzedaży towarów jak najdokładniej odpowiadała rzeczywistości. Z uwagi na możliwość wystąpienia błędów podczas dokonywanej aktualizacji (np.cen, konfiguracji, itd.) – ewentualne rozbieżności zostaną skorygowane w trakcie potwierdzenia zamówienia przez Sklep Internetowy.
 5. Ceny podane w Sklepie Internetowym są ważne tylko w ofercie internetowej.
 6. Ceny produktów podane w Sklepie Internetowym nie uwzględniają kosztów dostawy zamówienia.
 7. W sprawach nieuregulowanych w niniejszym Regulaminie mają zastosowanie przepisy Kodeksu Cywilnego, a w przypadku gdy klientem jest konsument w rozumieniu stosownych przepisów zastosowanie mają również przepisy Ustawy o szczególnych warunkach sprzedaży konsumenckiej oraz zmianie Kodeksu cywilnego i Ustawy o ochronie niektórych praw konsumentów oraz o odpowiedzialności za szkodę wyrządzoną przez produkt niebezpieczny.
 8. Wszystkie nazwy towarów oferowanych do sprzedaży przez Sklep Internetowy są używane w celach identyfikacyjnych i mogą być chronione i zastrzeżone na podstawie przepisów Ustawy Prawo własności przemysłowej.